Draugystė su knyga prasideda atvertus pirmą jos puslapį
2026 m. gegužės 22 d.
Draugystė su knyga prasideda atvertus pirmą jos puslapį![]()
Šiandien 4 klasės mokiniai dalyvavo smagiame susitikime „Knygų draugystės diena“. Veiklas organizavo Mokinių taryba kartu su progimnazijos biblioteka ir Želsvos kaimo biblioteka.
Mokiniai dalyvavo:
žaidimuose, atliko kūrybines užduotis, spėliojo knygų herojus, kūrė juokingas pasakas, pasitikrino žinias apie knygas ir biblioteką.
Vaikai taip pat paliko šiltas žinutes knygose būsimiems skaitytojams, linkėdami smagių nuotykių ir draugystės su knygomis![]()
![]()
![]()

