Naujienos

Vilniuje įvyko bene didžiausios tarptautinės kyokushin karate varžybos Europoje "International Cup for European Karate Clubs"

2023 m. gruodžio 11 d.Vilniuje įvyko bene didžiausios tarptautinės kyokushin karate varžybos Europoje International Cup for European Karate Clubs

2023 metų gruodžio mėn. 10 dieną Vilniuje įvyko bene didžiausios tarptautinės kyokushin karate varžybos Europoje "International Cup for European Karate Clubs". Jose dalyvavo virš 1700 dalyvių iš Rusijos, Lenkijos, Latvijos, Ukrainos, Danijos, Norvegijos ir kt. šalių. Tarp jų pasirodė ir karate klubo "Heitai" sportininkai iš Želsvos progimnazijos: Vytė Papeikaitė, Rugilė Jablonskytė, Estela Petrauskaitė, Einoras Sankauskas ir Domantas Morozas. Nors vaikai, išskyrus Domantą, sportuoja tik nuo rugsėjo mėnesio, tačiau pasirodė puikiai ir iškovojo prizines vietas tarp stiprių ir gerai pasiruošusių sportininkų. Estela ir Domantas užėmė II vietas, Einoras-III vietą, jie buvo apdovanoti diplomais ir dalyvių taurėmis. Kiti vaikai užėmė IV vietas ir gavo dalyvių medalius. Labai džiugu, kad jaunimas sportuoja ir siekia sporto aukštumų. Linkime jiems dar daug sėkmingų kovų, gražių pasirodymų, didelio ryžto ir užsispyrimo nelengvame sportininko kelyje!